Pelikan Sigorta

Pelikan Sigorta, Özgür Günaslan tarafından Haziran 2013’te kurulmuştur. Tüm Sigorta branşlarında (Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası, Sağlık Sigortası, Kasko, Yangın, İşyeri Sigortaları, Konut, Dask,  Tarım, Hırsızlık, Nakliyat, Yurtdışı Seyahat, Mesleki Sorumluluk, İnşaat Proje Sigortaları vb.) hizmet vermektedir. Özgür Günaslan, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden 2001 yılında mezun oldu.2003 yılında Yapı Kredi Emeklilik A.Ş. bünyesinde sigortacılık kariyerine adım attı.

Pelikan Sigorta, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Pelikan Sigorta olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.
İstanbul Avrupa ilinin Beylikdüzü ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar sigorta hizmetleri hakkında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Pelikan Sigorta güler yüzlü personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir. Sizleri de Beylikdüzü ilçesinde bulunan sigorta acentesi Pelikan Sigorta’ya bekliyoruz.